top of page

Co to jest

Dieta Cambridge?

Dieta 1:1 by Cambridge Weight Plan jest jedną z metod leczenia otyłości oraz podstawą do utrzymania odpowiedniej wagi ciała w dłuższym okresie a także do właściwego odżywiania się. 

 

Produkty Cambridge zostały zaopiniowane przez Instytut Żywności i Żywienia. Posiadają również certyfikaty kontroli wydane przez PCBC SA. 

Są to gotowe pełnowartościowe produkty o niskiej zawartości energii przeznaczone dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy.

 

Dieta Cambridge może być również stosowana jako uzupełnienie konwencjonalnego odżywiania. Nasze produkty zawierają białko, węglowodany, tłuszcze, błonnik, witaminy i składniki mineralne w dawkach odpowiadających dziennemu zapotrzebowaniu.

 

Dieta Cambridge jako pierwsza na świecie dieta niskokaloryczna została opracowana i przetestowana klinicznie w 1979 roku przez naukowców z Cambridge w Wielkiej Brytanii. 

 

Obecnie diety niskokaloryczne są uznanymi metodami odchudzania szczególnie w tych przypadkach, w których inne diety i metody tradycyjne nie odnosiły skutków.

saszetki grupa.png
bottom of page